خبر.متن های عاشقانه.شعر.داستان های اجتماعی.آموزشی.بحث های روانشناسی.مشکلات و آسیب های اجتماعی.حرف های شنیدنی
سه‌شنبه 29 آذر 1384
Love you back

فرانسوی ها میگن :
عشق فراموش کردن خود در وجود کسی است که همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
اسپانیایی ها میگن :
عشق ساکت است اما اگر حرف بزند از هر صدایی بلندتر است .
ایتالیایی ها میگن :
عشق یعنی ترس از دست دادن تو
ایرانی ها هم میگن :
عشق سوءتفاهمی است که به ازدواج می انجامد.

به نام خدا به نام او که هر چه دارم از اوست و هر چه خواهم از اوست.

با سلام به شما دوستان خوب و گل . ممنون که می یاین و نظر میدید . همه شمارو دوست دارم .  امروز میخوام درباره ی دخترها و اخلاقشون حرف بزنم خوب یکی از نکته هایی که همیشه باید توجه کرد دخترها همیشه بهانه ای برای نق زدن دارن چه راست باشه چه دروغ .

واقعا آدم میمونه که باید چه رفتاری داشته باشه اگه بهشون محبت کنیم میگن خیلی زن زلیلی تو از خودت استقلال نداری یه خورده مرد باش!!!!!!!!

وقتی مردانگی خودتو نشون میدی میگین ای وا خیلی خشنی اصلا تو احساس زن ها رو لطافتشونو درک نمیکنی!!!!

اگه بهشون بگی دوست دارم عزیزم خوشکلم میگن:دروغ گوی چاپ لوس فکر کردی من خرم برو گمشو حنات برام رنگ نداره!!!!!

و اگه نگی دوست دارم، میگن خیلی بی عاطفه هستی عمری بود دلم میخواست بهم بگی دوست دارم !!!!

اگه رمانتیک باشی،میگن:مرد رومانتیک خیلی بده مردی که رمانتیک باشه نمیتونه زندگی اداره کنه واقعا که و اگه رمانتیک نباشی میگن:نگاه کن مردمو ببین چه با هم عاشقانه و رمانتیک زندگی میکنند دلم میخواست یه بار عاشقانه نگام کنی!!!!!

اگه درباره ی لباسشون نظر ندی میگن :متاسفم تو یک بار هم به لباسم اهمیت نمیدادی دلم میخواست یه بار هم شده نظر خودتو بدی واقعا که!!!!و اگه نظر بدی میگن اصلا به تو چه دلم میخواد یقش گشاد باشه تو از احساسات زنونه چی میفهمی؟!!!!! و اون موقع هست که آدم قاطی میکنه و میزنه به سیم آخر و دادو بیداد راه بندازه . بالاخره سرتونو درد نیارم هر چی بگی یه چیزه دیگه تحویلت میدن واقعا آدم دیگه قاطی میکنه میخوام بدونم آدمی وجود داره که یعنی دختری هست که این طوری نباشه و ظاهرو باطنش یکی باشه من تاحالا ندیدم شما دیدید یه ندا هم به من بدید تا یکی از عجایب خلقتو کشف کنم به هر حال حالا که هر کاری کنیم بد نام میشیم پس بهتره اصلا باهاشون کاری نداشته باشی محبت زیادی و سادگی و صداقت مثل زهر میمونه که به کام شما ریخته میشه همیشه استبداد مردونگی رو داشته باشید میدونی چرا از اول زمانه هم همه کارا دست مردا بوده و زن جایی نداشته چون زنها تا بهشون میدون داده میشه پر رو میشن و سوء استفاده میکنند پس بهتره رو ندیم البته با عرض معذرت از بانو هایی که این طوری نیستن به هر حال اگه این طوری نیستید و از یه جنس دیگه هستید به من هم خبر بدید ثبتتون کنم   قربون همه ی شمابرم ......تا که یه کم بهشون محبت کنی فکر میکنند دیگه شما بلا نصبت خر هستید و باید سواری بدید هیچ وقت این کارو نکنید تا موقعی جای ایکس زندگیتون یه حرفی بذارید مواظب باشید فرمولو دقیق بذارید که اگه ایکس بد دربیاد فقط گریه داره همینو بس و سوزش .  اگه سوزشو نمیخواین پس خودتونو تو در آوردن و پیدا کردن ایکس قوی کنید .... اگه ریاضی تونم مثل من ضعیفه که هیچی یه جوری دووم بیارید
آه قربون آدم چیز فهم....

چهارشنبه 23 آذر 1384
دنیای من

سلام خدمت دوستان عزیز و گلم . مرسی که وبلاگ و مطالبش رو می خونید و نظر میدید . همتون رو دوست دارم .  اگه از کسی خوشتون بیاد ولی خجالت بکشید که برید باهاش حرف بزنید چه حالی دارید ؟ ممکنه خیلی از ما این داستان رو تجربه کرده باشیم . تا بعد خداحافظ . نظر یادتون نره  :

وقتی سر کلاس درس نشسته بودم تمام حواسم متوجه دختری بود که کنار دستم نشسته بود و اون منو "داداشی" صدا می کرد .
به موهای مواج و زیبای اون خیره شده بودم و آرزو می کردم که عشقش متعلق به من باشه . اما اون توجهی به این مساله نمیکرد .
آخر کلاس پیش من اومد و جزوه جلسه پیش رو خواست . من جزومو بهش دادم .بهم گفت :"متشکرم "و گونه من رو بوسید .
میخوام بهش بگم ، میخوام که بدونه ، من نمی خوام فقط "داداشی" باشم . من عاشقشم . اما... من خیلی خجالتی هستم ..... علتش رو نمیدونم .
 

تلفن زنگ زد .خودش بود . گریه می کرد. دوست پسرش قلبش رو شکسته بود. از من       خواست که برم پیشش. نمیخواست تنها باشه. من هم اینکار رو کردم. وقتی کنارش رو کاناپه نشسته بودم. تمام فکرم متوجه اون چشمهای معصومش بود. آرزو میکردم که عشقش متعلق به من باشه. بعد از 2 ساعت دیدن فیلم و خوردن 3 بسته چیپس ، خواست بره که بخوابه ، به من نگاه کرد و گفت : "متشکرم " و گونه من رو بوسید .

روز قبل از جشن دانشگاه پیش من اومد. گفت : "قرارم بهم خورده ، اون نمیخواد با من بیاد"
من با کسی قرار نداشتم. ترم گذشته ما به هم قول داده بودیم که اگه زمانی هیچکدوممون برای مراسمی پارتنر نداشتیم با هم دیگه باشیم ، درست مثل یه "خواهر و برادر" . ما هم با هم به جشن رفتیم. جشن به پایان رسید . من پشت سر اون ، کنار در خروجی ، ایستاده بودم ، تمام هوش و حواسم به اون لبخند زیبا و اون چشمان همچون کریستالش بود. آرزو می کردم که عشقش متعلق به من باشه ، اما اون مثل من فکر نمی کرد و من این رو میدونستم ، به من گفت :"متشکرم ، شب خیلی خوبی داشتیم " ، و گونه منو بوسید .  یه روز گذشت ، سپس یک هفته ، یک سال ... قبل از اینکه بتونم حرف دلم رو بزنم روز فارغ التحصیلی فرا رسید ، من به اون نگاه می کردم که درست مثل فرشته ها روی صحنه رفته بود تا مدرکش رو بگیره. میخواستم که عشقش متعلق به من باشه. اما اون به من توجهی نمی کرد ، و من اینو میدونستم ، قبل از اینکه کسی خونه بره به سمت من اومد ، با همون لباس و کلاه فارغ التحصیلی ، با گریه منو در آغوش گرفت و سرش رو روی شونه من گذاشت و آروم گفت تو بهترین داداشی دنیا هستی ، متشکرم و گونه منو بوسید . نشستم روی صندلی ، صندلی ساقدوش ، توی کلیسا ، اون دختره حالا داره ازدواج میکنه ، من دیدم که "بله" رو گفت و وارد زندگی جدیدی شد. با مرد دیگه ای ازدواج کرد. من میخواستم که عشقش متعلق به من باشه. اما اون اینطوری فکر نمی کرد و من اینو میدونستم ، اما قبل از اینکه از کلیسا بره رو به من کرد و گفت " تو اومدی ؟ متشکرم"

سالهای خیلی زیادی گذشت . به تابوتی نگاه میکنم که دختری که من رو داداشی خودش میدونست توی اون خوابیده ، فقط دوستان دوران تحصیلش دور تابوت هستند ، یه نفر داره دفتر خاطراتش رو میخونه ، دختری که در دوران تحصیل اون رو نوشته. این چیزی هست که اون نوشته بود :
" تمام توجهم به اون بود. آرزو میکردم که عشقش برای من باشه. اما اون توجهی به این موضوع نداشت و من اینو میدونستم. من میخواستم بهش بگم ، میخواستم که بدونه که نمی خوام فقط برای من یه داداشی باشه. من عاشقش هستم. اما .... من خجالتی ام ... نیمدونم ... همیشه آرزو داشتم که به من بگه دوستم داره.

ای کاش این کار رو کرده بودم ................. با خودم فکر می کردم و گریه !
اگه همدیگرو دوست دارید ، به هم بگید ، خجالت نکشید ، عشق رو از هم دریغ نکنید ، خودتونو پشت القاب و اسامی مخفی نکنید ، منتظر طرف مقابل نباشید، شاید اون از شما خجالتی تر و عاشق تر باشه.

شاد باشید و پایدار

شنبه 19 آذر 1384
عشقولانه
عاشقی نمی داند، باید برایش آیه های عشق را زمزمه کنی شاید که یاد بگیرد. آوای موسیقی را نمی فهمد. می گویم نغمه عاشقانه بگذار، از فلسفه نغمه ها و ترانه ها می گوید. می گویم می خواهم در جادوی زمان غرق شوم. می گوید عاشقی نمی دانم اما عاشقم.

سلام خدمت دوستان عزیز و رفقای گلم . ممنون که می یاین و متن های من رو می خونید و نظر میدید . برای همه شما آرزوی سلامتی و شادی دارم . امیدوارم همیشه شاد و سر حال باشید . وقتی صحبت از بیرون رفتن میشه اونم با دوست دخترتون تنها چیزی که بیشتر از همه فکرتون رو مشغول میکنه چیه؟ اون روز باید فکر کنیم که وای خدا به دادمو ن برسه و پول مول داشته باشیم به اندازه کافی که ضایع نشیم و به قول معروف پول کم نیاریم جلو دختره که فکر کنه نداریم و ......
از اکثره دخترا که سوال میکنیم  میگیم چرا همش باید با پسرا بیرون که میرین فقط اونا (پسرا) باید دست تو جیبشون کنن و  پول بدن ؟  بعد جالبه که میگن کی گفته دخترا هم خرج میکنن و بیرون که میرن حساب میکنند.
بله بنده قبول دارم اما 1% دخترا اینطوری هستن و بیرون که میرن حساب میکنند به قول معروف اونم دلیل داره همچین الکی نیست. کسی این کارو میکنه که طرفش رو دوست داره و عاشقشه این دخترایی که برا پسره میمیرن و خیلی دوستش دارن بیرون که میرن هیچی خرج ماهانشونم من دیدم که بدن.... ولی بعضی وقتها هم خودشون دوست دارن اینکارو بکنن   ببخشیدا چون  خیلی خرو ساده هستن . بلانسبت شما. اما بحث من سر اون دختر پسرهایی هست که باهم دوستی معمولی دارن و خیلی عادی هستن باهم بیرون میرن و تلفنی حرف میزنن......چی میشه که وقتی بیرون میرین شما دخترا دست تو جیبتون کنین و اگه 4 دفعه میرین 2 دفه تو حساب کنی و 2 دفعه اون ......نه والا آخه این پسرای بیچاره چه گناهی کردن همش دست تو جیبشون کنن و هر دفعه کلی پول رستوران و کافی شاپ بدن ..... ممکنه دخترا در بیان بگن تا بوده همین بوده خب عزیزه من اشتباه بوده حالا چون یک عمره اینجوری بوده دلیل نمیشه که ما عوضش نکنیم. البته توی این جامعه ما همه ادعا میکنند که زن و مرد باهم مساوی هستن بله مساوی باید باشن اما ماشالله هزار ماشالله ما که جیزی از مساوی بودن ندیدیم. نمونش همین خرج کردن دیگه چرا جای دور بریم این آقایون مادر مرده باید همش پول بدن تازه دوقرط و نیم خانومم باقیه که چرا این کم بود این زیاد بود و ............
خیلی از دخترا فقط بخاطرپول با پسرا دوست میشن و وقتی که میفهمن شما دستون به دهنتون میرسه و وضع مالیه خوبی دارین همچین دورتون به به و چهچه میکنن که اگه یه کم صاف و ساده باشی  همچین میخوری که نفهمی از کجا خوردی.
حالا چند تا پیشنهاد دارم برای اینکه وقتی بیرون میرین همش شما دست توی جیبتون نکنید :
1-معمولا قرارهاتون رو ساعتی بزارین که وقت ناهارو شام نباشه.
2-جاهایی رو انتخاب کنید برای قرار  که نزدیکش کافی شاپ و رستوران نباشه.
3-به دوست دخترتون بگین که حالتون بده و معدتون درد میکنه نمیتونین چیزی بخورین.
4- اگه واقعا روتون میشه و با هاش ندارین به شوخی و جدی بگین بریم بخوریم مهمون تو یه جورایی بندازینش تو رودر باستی.
5- یه کار دیگه اینکه بگین آخ آخ دیدی چی شد کیف پولم رو تو خونه جا گذاشتم کسی هم خونه نیست. ( اما نکنه حالا به هوا کیف پول کلک رشتی بزنین ببرین طرف رو خونتونا)
اما نه حالا از شوخی گذشته سعی کنیم توی همه چی باهم دوست و شریک باشیم طوری باشیم که توی یک دوستیه صحیح و سالم به هیچ یک از دو طرف فشار نیاد و توی غم ها و غصه ها شریک و یاور یکدیگر باشیم. همه چی پول نیست پول یک طرف قضیست.امیدوارم دوستیهاتون بخاطر پول و اینجور حرفا نباشه و با هم صادق باشین. آدم برا کسی که واقعا ارزشش رو داشته باشه پول که هیچی جونشم میده به شرط اینکه ارزشش رو داشته باشه

راستی یه سوال:

میدونید فاصله ی بین انگشتان واسه چیه؟
 

واسه اینه که یک نفر دیگه با انگشتاش این جای خالی رو پر کنه.....
پس با این حساب دنبال کسی باش که که بتونه تا ابد دستت رو بگیره...

 

سه‌شنبه 15 آذر 1384
یاور همیشه مومن

در چنین قرنی که دانش حاکم است ، عشق را از صحنه دور انداختن دیوانگیست !!!

برای زیستن دو قلب لازم است ...
قلبی که دوست بدارد ، قلبی که دوستش بدارند ...
قلبی که هدیه کند ، قلبی که بپذیزد ...
قلبی که بپرسد قلبی که جواب بگوید ...
قلبی برای من ، قلبی برای انسانی که من می خواهم ...

دوره آخر زمون :

آخه دختر جون من به تو چی بگم؟ خدا شانس بده  ! ! مگه قحطی پسرشده ؟ چرا یکی باید انقدر ذلیل باشه و پسری رو دوست داشته باشه که اصلا و ابدا براش ارزش قائل نیست و بهش توجهی نمیکنه. نه خوشگله نه پولداره نه چیزه خاصی داره ولی باز تو اونو میخوای ! !! بعدم که بهت میگن میگی علف باید به دهن بزی شیرین بیاد. ای خاک برسراون بز بدسلیقه خلاصه که باباجون برا بار هزارم میگم چشماتون رو درست حسابی باز کنید و دورواطرافتون رو خوب نگاه کنید بعد برو دنبال عشق و عاشقی . هر آدمی لیاقت دوست داشتن و عاشق شدن رو نداره. ( قابل توجه اونایی که میگن عشق نمیتونه از رو منطق و عقل باشه )  اول خوب ببین بعد عاشق شو. یک مشکل دیگه این دخی ها میدونین چیه ! ! این که خیلی ازخودراضی و پرتوقع هستن ( بلانسبت شما البته ) و وقتی یکی رو دوس دارن زورشون میاد بهش بگن تازه جالب اینجاست کلی هم به اون بیچاره فحش میدن که خاک بر سرخنگت تو اصلا احساس نداری ! نمیفهمی عشق و دوست داشتن چیه و ... آخه بابا دمت گرم اون بنده خدا از کجا باید بدونه که شما دوسش داری . کف دسش رو که بو نکرده و نمیدونه . بعدم که میگی خب بگو که دوسش داری . بهش علاقه داری درمیاد و میگه اااااااااااا نه بابا دیگه چی ؟ پررو میشه و خودش و میگیره فکر میکنه خبریه و .....من غرور دارم به من چه که بگم پسره باید بیاد به من بگه نه اینکه من برم و ..... عجبا تو دوسش داری اون بیاد پیشنهاد بده . خلاصه که تو این جور زمینه ها شاید یه ذره حق با دختر باشه ولی همه پسرها که یکجور نیستن واز این طور حرف زدن شما سوء استفاده نمیکنن . بازم میگم اگر طرف مقابلتون رو تا حدودی میشناسین وبهش اعتقاد دارین رک و راست یا غیر مستقیم حرفتون رو بهش بزنین و بگین که باهاش حال میکنی ( حالا یه ضرب نگی عاشقشی همونجا سکترو میزنه ) . ولی باور کنید حالا درسته شما ( دخترا ) این حرف رو میزنید که پسره طاقچه بالا میزاره و پرو میشه و خودشو میگیره اما هرکی ندونه من که میدونم خودتونم خوب میدونین بعضیاتون تا میفهمین که یه پسره ساده و مطلوم رک و راست میاد میگه که از تو خوشش اومده پیش خودت میگی : اینم از اون کلک هاست و خیلی قالتاقه دروع میگه فکر میکنه من خرم و گولش و نمیوخورم . هزارجور حرف دیگه پس از این به بعد اگر کسی حالا چه دختر و چه پسر پیشنهاد یا حرقی در این مورد فکر بد نکنید و همیشه مثبت فکر کنید  و پیش خودتون بگید بلاخره شانس درخونه مارو زد و ما هم اگر خدا بخواد رفتیم قاطی مرغها.....ولی تا یه خدت خوب برانداز کن که متوجه بشی طرف راست میگه یا دروغ. امیدوارم همیشه دوستیها و عشقهاتون برپایه صداقت باشه

چهارشنبه 9 آذر 1384
انتظار تلخ

تمام جهان یک صحنه نمایش است و تمام انسانها بازیگران آن

شکسپیر

بعضیا میگن دوست نداریم برای کسی تموم بشیم ! اما من دوست دارم خیلی زود تموم بشم   تا افراده بیشتری از همنشینی با من لذت ببرن و چه بهتر که واسه اونا هم زودتر تموم بشم… چون اون که منو تموم شده فرض میکنه به نقطه‌ای رسیده که افکارم رو درک نمیکنه پس بهتره منو ترک کنه تا من فرد دیگه‌ای رو امتحان کنم شاید هم‌صحبت رویاهامو پیدا کنم… آرزو بر جوانان عیب نیست !!!

   1       2    صفحه بعدی

تعداد افراد آنلاین در وبلاگ :

Number of online users in last 3 minutes