X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
خبر.متن های عاشقانه.شعر.داستان های اجتماعی.آموزشی.بحث های روانشناسی.مشکلات و آسیب های اجتماعی.حرف های شنیدنی
دوشنبه 3 مرداد 1384
قشنگ ترین اشتباه

 هیچکس برای شکست خوردن نقشه نمی کشد بلکه صرفا درنقشه کشیدن شکست می خورد
« عشق زندگی است . عشق هرگز خطا نمی کند ، و زندگی تا زمانی که عشق هست ، به خطا نمی رود . در بنیان تمامی مخلوقات ، عشق هم چون عطیه ی برتر حاضر است . زیرا هنگامی که هر چیز دیگری به پایان می رسد ، عشق می ماند .»
سلام خدمت همه شما دوستان .  سهیل هستم   امیدوارم هر جا که هستید شاد و سرحال باشید . ممنون از نظرات خوشگلتون . همه شمارو دوست داریم . امیدوارم بتونیم متن های زیبا و قشنگ  و به درد بخور  برای شما بنویسیم امروز می خوام یه ذره از روانشناسی صحبت کنم . امیدوارم خوشتون بیاد . راستی هرکی لینک به لینک می خواد بکنه تو نظرات بگه تا سریع به هم لینک بدیم . ممنون

چگونه از زندگی بیشترین بهره را بگیریم :

 برای آنکه بتوانید بیشترین بهره را از زندگی خود ببرید خودرا برای زندگیهای یک روزه آماده کنید . اگر در گذشته کاری انجام داده اید که هنوز شمارا می آزارد و احساس گناه می کنید به هر تربیبی که می توانید خود را از شر آن نجات دهید مثلا پوزش بخواهید . به اعتقاد من احساس بد انسان نسبت به گفته هاو کرده های گذشته خویش تنها زمانی تغییر خواهد کرد که به نوعی اقدام به اصطلاح اشتباه خود کند دز غیر این صورت این احساسات در گوشه ای از ذهن او جا خوش کرده . بی وقفه به سرزنش او می پردازند . و آسایش را از زندگی او سلب می کنند. اما اگربرای جبران کرده های خود آمادگی ندارید و یا اصلا آنها را غیر قابل جبران می دانید که متاسفانه اشتباهات گذشته گاه چنین هستند . در اینجا دیگر برخورد واقع بینانه آن است که با خود رو راست باشید . اشتباه خود را بشناسید . از این تجربه تلخ درس بگیرید .اگر نگران آینده هستید بی جهت مثل کبک سرخودرا زیر برف فرو نبرید درعوض با برداشتن قدمهای مثبت و حساب شده خودرا برای مبارزه آماده کنید . و اگر آمادگی لازم را ندارید دست کم اجازه ندهید که این نگرانی ها درون شمارا به آتش بکشند . یاد بگیرید که هر روزبرای آن روز زندگیکنید زیرا تنها به این ترتیب است که می توانید تنش و اضطرابی را که ناشی از نگرانی های دیروز و فرداست اززندگی خود برانید . اگر اعتقاد ما بر این باشد که زندگی ارزش زیستن را دارد آنگاه همین باور به ارزشمند شدن زندگیکمک خواهد کرد . گفته منینگر را به یاد داشته باشید : نگرش ها مهمتراز واقعیت ها هستند. خستگی ها و دلزدگی های بسیاری از مردم بخاطر فقدان هدف در زندگی آنهاست . همه ما درزندگی فردی خود در خانه های خود در مدارس دانشگاه و شغل خود به این حس شور و اشتیاق نیازمندیم . باید شور و اشتیاق را پرورش داد. که می داند؟ شاید با صرف اندکی تلاش بتوانیم قدریاز این جادوی شورو اشتیاق را بر دنیای افسرده عصبیتهاو تنش ها و خستگی های خود بریزیم و آنرا بهبود بخشیم . با این همه اگر خوب دقت کنید می بینید که جهان واقعا شگفت انگیز و خارق العاده است. اما آنچه بدان تبدیل می شود بستگی تام به خود مادارد به شما . به من و نه به دیگری وآیا این زندگی ارزش بیشترین تلاش را ندارد ؟

سهیل

تعداد افراد آنلاین در وبلاگ :

Number of online users in last 3 minutes